Cертифікат про підвищення кваліфікації!

Пропонуємо покращити навички роботи з платформою E-schools та на вигідних умовах отримати сертифікат про підвищення кваліфікації!

Програма навчального модулю підвищення кваліфікації «Електронне освітнє середовище закладу загальної середньої освіти» орієнтована на педагогічних працівників установ загальної середньої освіти, які мають базовий рівень комп'ютерної грамотності та бажають на практиці впроваджувати нові інформаційно-комунікаційні технології у навчальний процес. Опрацювання модулю передбачає оволодіння навичками роботи на платформі e‑Schools.info.

Обсяг програми 30 годин (1 кредит ЄКТС), форма навчання – дистанційна.

Програму схвалено комісією з післядипломної педагогічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, протокол від 18 червня 2018 року № 4.

З програмою навчального модулю можна ознайомитись за посиланням:

Запрошуємо зареєструватись на навчання  за допомогою реєстраційної форми

Переваги співпраці з нами:

• Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, цифрова компетентність є одним з основних напрямів підвищення кваліфікації,  передбачених пунктом 15 Постанови КМ № 800 від 21 серпня 2019 р.

• Обсяг програми 30 годин, що дорівнює середньорічному обсягу підвищення кваліфікації педагогічного працівника, передбаченого пунктом 16 Постанови КМ України № 800 від 21 серпня 2019 р («не може бути менше ніж 150 годин на п’ять років»).

• Форма навчання дистанційна, педагогічним працівникам не потрібно нести додаткові витрати на проїзд, проживання, добові тощо.

• Низька вартість навчання – 250 грн., що обумовлюється дистанційною формою проведення занять (наші співробітники, що проводять навчання, не несуть додаткових витрат на проїзд, проживання, добові тощо).

• Результативність навчання – кожний учасник навчання створює сторінки сайту власного закладу освіти на платформі E-schools з використанням сервісів електронних журналів та щоденників, файлового архіву, фотогалереї, форумів тощо. У заліковій роботі учасник навчання презентує окремі створені ним сторінки сайту.

• Зручний темп та строки навчання. Навчальні матеріали (презентації та навчальні відео) доступні педагогічним працівникам у будь-який момент.

• Нами укладено договори про співпрацю з регіональними інститутами післядипломної педагогічної освіти, при потребі ми можемо організувати та провести навчання з видачою спільних з інститутами післядипломної педагогічної освіти сертифікатів.

Навчання проводить автор програми, кандидат фізико-математичних наук, доцент, старший науковий співробітник Безрученко Володимир Сергійович.

За результатами підвищення кваліфікації видається сертифікат.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднено за посиланням:

Про початок занять зареєстрованих слухачів буде повідомлено по мірі комплектування груп.

Зразки договору про надання послуг з підвищення кваліфікації, кошторисного розрахунку та акту приймання-здачі наданих послуг будуть надіслані на запит.

Контакти з питань навчання: bezruchenkovs@gmail.com, +38(063)170-77-21

Закон «Про повну загальну середню освіту»

Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800

Відповіді на часті запитання

Чи є у вас ліцензія на підвищення кваліфікації?

Пункт 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою № 800 Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2019 року, передбачає, що «суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників. Педагогічні та науково-педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію у різних суб’єктів підвищення кваліфікації.»

У пункті 24 Порядку визначено, що «результати підвищення кваліфікації у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання чи підтвердження.

Результати підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти.»

Іншими словами, наявність ліцензії на підвищення кваліфікації не є обов'язковою вимогою до суб'єктів підвищення кваліфікації.

Чи є ви суб'єктом підвищення кваліфікації?

ФОП Щербина Андрій Анатолійович є суб’єктом підвищення кваліфікації згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800.

Інформація про суб'єкта: Реєстраційний запис № 23310000000005871  від 19.07.2018

Код КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний).

Освітня програма опублікована на порталі - https://content.e-schools.info/demo/library/НОВА_НАВЧАЛЬНА_ПРОГРАМА_E-School.pdf

За результатами проходження підвищення кваліфікації видається  сертифікат.

Як здійснити підвищення кваліфікації за рахунок бюджетних коштів?

Для підвищення кваліфікації за рахунок бюджетних коштів вчитель має надати пропозицію до плану підвищення кваліфікації на відповідний рік, і після його затвердження та укладання договору про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації, пройти навчання та отримати сертифікат.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.