Міжнародний День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету
7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Метою цього заходу є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
Практичний психолог провела ряд заходів із здобувачами освіти .
Учні 5-11 класів переглянули відео на тему: «Безпека дитини в Інтернеті» та "Основні правила безпечної роботи в Інтернеті" і ознайомились з правилами поведінки у Всесвітній павутині.
Учні 3-4 -х класів отримали пам'ятку "Правила безпечного Інтернету для дітей" та обговорили ці правила.
Учням 6 класу була проведена інформаційна година про безпечну поведінку в інтернеті. Також розглянули права та обов'язки підлітка в Інтернеті. Робота над кількома цікавими завданнями допомогла шестикласникам перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн - світі.
ВИХОВНА ГОДИНА «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: ЯК УНИКНУТИ НЕПРИЄМНОСТЕЙ У МЕРЕЖІ»
Щороку у другий вівторок лютого у багатьох країнах світу відзначають День безпечного Інтернету.
З нагоди цієї дати з учнями 10,11 класів дистанційно проведено тематичну годину спілкування «Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі».
Мета заходу спрямована на розширення та поглиблення знань про безпечний інтернет та соціальні мережі, сприяння обізнаності здобувачів освіти про небезпеки, які існують в інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, а також мотивування поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність та спостережливість.
Здобувачі освіти визначили позитивний і негативний вплив інтернету на підлітків, шляхи попередження негативного впливу роботи в інтернеті, ознайомились із пам’яткою про «Неприємності в мережі та як їх уникнути». Підлітки визначили особисті кордони і склали загальні правила безпечного користування мережею «Інтернет». Учасники заходу мали можливість переглянути відеоматеріалами про приватність та безпеку у соціальних мережах.
Проведення Дня безпечнішого Інтернету дозволяє привернути увагу в суспільстві з одного боку до негативних аспектів використання інтернету, а з іншого – до позитивних ініціатив і проєктів, спрямованих на підвищення освіченості користувачів у використанні інформаційних технологій.