Акція "АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ"

Date: 20 лютого 2023 о 08:25, Refreshed 22 лютого 2023 о 08:57
74 view

Учні початкових класів ОЗО "Селищанський ліцей" доєдналися до Тихої акції "АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ".

Ми називаємо НЕБЕСНУ СОТНЮ АНГЕЛАМИ, які тримають українське небо. Вони білі, вони символічні. Це чистота наших помислів і нашої пам'яті.

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий, Боже освіти,

І в мирі, Господи, прийми до себе.

Спасибі вам усім, звитяжні браття,

Низький уклін від серця до землі,

Ви розпалили не на вулиці багаття,

А в серці кожного жагу до боротьби!

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні учні 7 класу переглянули відео від Національного музею Революції Гідності "Дітям про Небесну Сотню", вшанували пам'ять загиблих Хвилиною мовчання та долучилися до Тихої акції "АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ"

20 лютого, у День пам'яті Героїв Небесної Сотні, учні 6 класу ОЗО "Селищанський ліцей" з класним керівником узяли участь в онлайн - бесіді "Небесна Сотня: Герої не вмирають".
Переглянули відео, прослухали вірш Г. Дудки "Небесна сотня", пісню "Плине кача". Опісля розвішали паперові ангели на деревах біля свого будинку.
Діти усвідомили, наскільки страшними були події того часу, збагатили свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан, його причини і наслідки.
У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували вічну світлу пам'ять загиблих героїв.
Ніколи не забудемо...

20 лютого в Україні відзначається  День пам’яті Небесної  Сотні – пам’ятний день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
 Цього пам’ятного дня для учнів 9 класу було проведено класним керівником   тематичну виховну годину на тему «Герої  Небесної  Сотні».  Учні у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття. Ніхто навіть не міг уявити, що у 21 столітті розпочнеться братовбивча війна між народами, які пліч-о-пліч боролись за свободу і Перемогу у ІІ Світовій війні. Російська армія, ховаючись за спинами мирних жителів Донбасу, розпочала знищення України зі Сходу.
Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшний період нашої історії. Ця війна збирає свій кривавий урожай. І не одна небесна сотня поповнила вже небесний легіон захисників України перед Богом.
Нехай пам’ятають про наших героїв,
Що за волю поклали безцінне життя,
Що творили історію, наше минуле,
У яке вже нема вороття.

З Майданом в серці крізь життя
   Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, які відстояли право українців на власний вибір та свободу. Ці герої віддали своє життя за можливість будувати європейську Україну. Учні 10 класу разом з класним керівником провели патріотичне віче: « З Майданом в серці крізь життя» , переглянули відео « Зима, що нас змінила» та взяли участь у тихій акції « Ангели пам’яті».
Сьогодні, у складний час для нашої держави,  ми повинні захистити цей вибір.
Ми впевнені, що подолаємо ворога у цій війні та вистоїмо, як це зробили воїни Майдану.
Вічна памʼять Героям! Герої не вмирають!

Comments:
Only authorized users can leave comments.