Шкільний Олімп - 2020

Date: 21 лютого 2020 о 14:39, Refreshed 24 лютого 2020 о 21:57

Чому так хочеться летіти,
Коли ти знаєш, що не маєш крил,
Чому так хочеться зомліти,
Коли ти відчуваєш, що не маєш сил?
Чому постійні муки і печалі
Тебе вганяють у глухі кути?
Чому у тої сторони медалі
Немає підпису «Вони змогли»?
Чому немає в світі того,
Чого побачить хочеш тільки ти?
Ти зупинись і світ навколо
Розкаже, як це просто … досягти мети!

Такими урочистими словами 21 лютого 2020 року розпочалося в Селищанському НВК вже традиційне свято «Зоряний олімп школи успіху, добра та креативу», на якому відзначаються і вшановуються досягнення обдарованих учнів НВК. Адже «якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначати його», тим більше, якщо для цього є всі підстави, адже учні нашого НВК – діти творчі та наполегливі!

Цього дня актова зала Селищанського НВК радісно зустрічала не лише батьків, педагогів та вихованців. На святі також були присутні і гості: Баришівський селищний голова Вареніченко Олександр Павлович, виконуюча обов’язки старости Селищанського старостинського округу Прядка Ольга Миколаївна та голова Піклувальної ради НВК, депутат Баришівської селищної ради Цвілій Тетяна Олексіївна.

Розпочала шкільне свято проникливим звертанням до присутніх директор Селищанського НВК Дудка Тамара Михайлівна, яка розповіла про досягнення закладу освіти.

Продовжився захід нагородженням 8 яскравих зірочок нашого НВК – відмінників навчання за підсумками 2018-2019 навчального року, а це: Сизоненко Валерія (3 клас), Супруненко Анастасія (4 клас), Стригун Дмитро (5 клас), Прима Ілона (6 клас), Рубан Каміла (6 клас), Захарченко Віта (7 клас), Глуханова Любов (8 клас), Кононцева Анастасія (8 клас). Привітала і вручила подарунки цим діткам Прядка Ольга Миколаївна. Відзначені відмінники звернулися зі словами подяки до педагогів НВК.

Тамара Михайлівна вручила грамоти і подарунки переможцям, призерам та учасникам ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Це такі учні: Дудка Костянтин, Ракицький Михайло, Стригун Дмитро, Глуханова Любов, Рубан Анастасія, Супруненко Анастасія, Захарченко Віта, Гірман Наталія, Вороневич Анастасія, Рубан Діана, Потапенко Владислав, Кононцева Анастасія, Барис Ольга, Барис Вікторія, Пушня Софія, Деркач Вікторія, Дудка Андрій, Деркач Маргарита, Сизоненко Нікіта, Лісова Валерія, Ракицький Станіслав.

Подяки отримали і вчителі, які підготували призерів олімпіад: Білоус З.О., Голубкіна В.А., Гибельчук І.В., Глуханова В.М., Скоробагатько Н.А., Нагорняк Т.О., Дудка Т.М., Коломієць Т.В., Мусієнко Т.В., Дрібна Д.С.

Далі слова ведучих змінювалися цікавими номерами художньої самодіяльності учнів 1-11 класів.

З вітальним словом до присутніх звернувся Баришівський селищний голова Вареніченко Олександр Павлович. Він відзначив, що проведення такого свята – це добра традиція НВК, побажав успіхів у досягненні своїх мрій кожному учневі і нагородив цінними подарунками учнів - учасників обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - Рубан Діану (9 клас), Вороневич Анастасію (8 клас) та Ракицького Михайла (10 клас).

Шкільний Олімп забуяв знову. Цього разу цікаві гумористичні виступи,  веселі пісні та запальні танці талановитих вихованців НВК.

Надзвичайно урочисто завжди відбувається нагородження учнів у номінаціях, адже до свята ніхто не знає імена переможців. Озвучила їх  Цвілій Т.О. і вручила дипломи переможців. Цього року результати анкетування такі:

• «Учень року» - Супруненко Анастасія (1-4 кл.), Кононцева Анастасія (5-11 кл).
  • «Випускник року» - Дудка Костянтин.
  • «Інтелектуальна надія» - Рубан Діана.
  • «Творча особистість» - Вороневич Анастасія.
  • «Спортивна гордість» - Куц Родіон.
  • «Талант  позашкілля» - Прядка Валерія.
  • «Клас року» - 3 клас (кл. керівник - Мартиненко В.М.) та 5 клас (кл. керівник - Кандур В.П.)
  • «Талант і майстерність» (категорія «школа І ступеня») - Голубкіна Валентина Андріївна, (вчителька 2 класу), (категорія «школа ІІ-ІІІ ступенів») – вчителька географії та трудового навчання Мусієнко Тетяна Володимирівна.
  • «Класний керівник року» - Дрібна Дарія Сергіївна, класний керівник 8 класу.

На завершення свята всі разом виконали Гімн НВК.

Щира вдячність спонсорам нашого свята за надану матеріальну допомогу та придбані подарунки: Цвілій Т.О., Прядка О.М., Стешенко В.В., Дудка В.М., Тищенко В.С., Янута Т.О., Прядка Є.М., Шульженко А.О., Головач І.Д.

Що ж! Традиції не руйнуються…Нові зірки спалахують…Талановиті діти були, є і будуть! Наступного року будуть нові вершини, досягнення і переможці. З року в рік ми знову зустрічатимемося, аби вшанувати юні обдарування, нових зірок і зірочок нашого закладу освіти.

Хай буде розум для добра

І доброта від Бога,

І день для віри і тепла,

І ще не пройдена дорога…

До нових злетів!

До нових успіхів!

Comments:
Only authorized users can leave comments.